Páťáci, pojďte mezi nás

V pátek 21. 5. jsme k nám do petrovské školy pozvali páťáky z Rapotína a Sobotína.

Žákovská rada s pomocí garanta projektu Mgr. Romana Lipavského zorganizovala projektový den s názvem ,,Páťáci, pojďte mezi nás“. Žáci 2. stupně připravili pro své budoucí spolužáky 8 stanovišť s úkoly, pomocí kterých prezentovali zajímavou formou některé vyučovací předměty. Jednalo se o Svět pod mikroskopem (přírodopis), Domácí pokusy (fyzika, chemie), Poznáš Česko? (výchova k občanství, zeměpis), Games of pictures (anglický jazyk), MATiKÁŘI (matematika), (Ne)malování (výtvarná výchova), Filmy a seriály (informatika). Tělesnou výchovu si vyzkoušeli přímo v džungli na stanovišti s názvem Jumanji. Po splnění všech úkolů je čekal za odměnu balíček. Akce se vydařila a páťáci od nás odjížděli s dobrou náladou.

Páťáci, pojďte mezi násPáťáci, pojďte mezi násPáťáci, pojďte mezi násPáťáci, pojďte mezi násPáťáci, pojďte mezi nás

Datum vložení: 3. 6. 2021 17:22
Datum poslední aktualizace: 3. 6. 2021 17:25