V úterý 2.5. naši družinu navštívili členové Horské služby. Dětem předvedli přepravu raněného v nosítkách a ukázali další vybavení usnadňující práci záchranářů. Nejvíc se nám ale líbil čtyřnohý parťák - pes Hector. Ten ukázal, jak umí vyhledat a označit zraněnou osobu.
Členům Horské služby děkujeme za poučnou a zajímavou besedu.
Za školní družinu Jitka Ničová