ZŠ a MŠ Údolí Desné
Údolí Desné

Pasování prvňáčků

Pasování prvňáčků 2

Ve středu 16.11.2022 v 16:00 hodin proběhlo v Kulturním domě v Rapotíně tradiční pasování prvňáčků na školáky.

Velký den byl pro naše prvňáčky 16. listopad 2022, kdy byli oficiálně prohlášeni za "školáky". Pasování prvňáčků se konalo v Kulturním domě Rapotín, kde nechyběli ani starostové obcí Rapotína, Sobotína a Petrova nad Desnou, kteří je mečem pasovali na řádné školáky, pan ředitel školy Mgr. Martin Gronych je opásal šerpou, třídní učitelky paní Mgr. Olga Kalinová, paní Mgr. Irena Kocůrková a paní Mgr. Miroslava Buryšková jim předaly Slabikář a paní Veronika Sáblíková, zástupce SRUD, dárečky. Prvňáčci svým rodičům a hostům předvedli, co se za poslední měsíce naučili. Pro naše nejmenší to byl veliký zážitek, kromě pasování dostali nového třídního maskota, připili si dětským šampaňským a na závěr předvedli společný tanec :-)

Přejeme hodně štěstí našim školáčkům.

Více ve fotogalerii.

Datum vložení: 19. 11. 2022 22:36