Ve čtvrtek 18.6. ze 4. a 5. tříd vydaly na školní výlet na hrad Šternberk, kde na ně čekalo spoustu legrace a dobrodružství. Prohlédly si hrad, zasoutěžily si a pobavily se. Nechybělo ani utrácení kapesného v hradním obchůdku.
Více ve fotogalerii a na instagramu.