Milí, rodiče, žáci, přátelé školy,
v pondělí 15. června 2026 se uskutečnil tradiční florbalový turnaj O pohár ředitelky školy, kterého se zúčastnily třídy 4.–6. ročníku. Celé dopoledne se neslo v duchu fair play, sportovního nadšení a skvělé atmosféry. Na hřišti nebyla nouze o napínavé souboje, krásné akce ani bouřlivé povzbuzování spolužáků. Všichni hráči a hráčky předvedli obdivuhodné výkony, bojovnost i týmového ducha. A jak to nakonec dopadlo?
Vítězem turnaje a držitelem putovního poháru se stala třída VI.A!
Srdečně gratulujeme vítězům a děkujeme všem účastníkům za skvělé sportovní zážitky, férovou hru a výbornou reprezentaci svých tříd.
Mgr. Jana Učňová - třídní učitelka VI.A