Oáza s AJ 5.třídy

Oáza s AJ 5.třídy 1

Oáza s AJ

Ve dnech 27. – 28. 4. se žáci 5. ročníků ZŠ a MŠ Údolí Desné zúčastnili výukového pobytu s rodilým mluvčím Ryanem Sandovalem, kterého děti znají ze školy z výuky AJ, a lektorkou Míšou Šaškovou. Výuka probíhala zábavnou a tvořivou formou ve vnitřních i vnějších prostorách penzionu Oáza Loučná nad Desnou. Děti si rozšířily slovní zásobu na téma státy, jejich památky a tradiční pokrmy.

Po dobu pobytu jsme neřešili žádné kázeňské problémy, žáci si tyto 2 dny plné her a soutěží velice užili. Počasí nám přálo, tudíž mohly být zvoleny i venkovní aktivity. Děkujeme panu Klabanovi za připravené ubytování a vstřícnost při užívání všech prostor penzionu a panu Ryanu Sandovalovi za velmi pěkně zpracovanou výuku. Děti si pobyt velmi pochvalovaly.

dnes, čtvrtek 28. 3. 2024
sobota 30. 3. skoro jasno 14/5 °C